Monika je zamilovaná

23. listopadu 2006 v 16:51

Monika Absolonová: Jsem zamilovaná!

Zpěvačka Monika Absolonová (29) je zamilovaná, svého vyvoleného ale tají. Proč? A jak to bylo s její svatbou, rozvodem a rozchody?Jak na tebe působí jaro, Moniko?
Působí na mě hezky. Vždycky na mě působilo hezky. Optimisticky. Nemrznu, když jdu se psem ven...

A láska, která patří k jaru?
A co bys chtěla vědět? (smích)

Slyšela jsem, že jsi prý zamilovaná...
No ano, jsem... Vzhledem k tomu, že jsem byla vdaná a rozvedla jsem se, že jsem chodila s Jardou a všude jsem deklarovala, jak je ten náš vztah bezvadný..., a pak když to nevyjde, tak je to hrozně nepříjemné. Je to nepříjemné jak vzhledem k samotnému rozchodu, tak i k vysvětlování v rodinném kruhu, natož národu...

Takže jméno pana Tajemného neprozradíš?
Nemyslím si, že by to pro lidi bylo až tak zajímavé, to za prvé, za druhé bych se mnohem raději prezentovala svou prací. A za třetí, lidské vztahy jsou tak neuvěřitelně nevyzpytatelné a křehké, že i když si teď myslím, že je to v pohodě, za tři roky to v pohodě být nemusí a já už si nechci číst v novinách "chodila s tímhle a tímhle a tímhle". Prostě to tak nechci a můj partner to taky nechce, jsme takhle spokojení.

Jak dlouho spolu chodíte?
Dlouho. Nebudu to říkat, ale rozhodně to není tak, že by mi zasahoval do předchozího vztahu. Vyhovuje mi, že ho nikdo nezná, že nikam nechodí. Určili jsme si pravidla, která nám vyhovují. Pro mě je vzor Halina Pawlowská. Jednak je to úžasná charismatická žena a za druhé, zná ji každý, ale jen málokdo ví, jak vypadá její manžel. Funguje jí to a já bych takový model taky ráda aplikovala. Nebudu lhát, že jsem sama, ale to je všechno, co k tomu řeknu.

Pojďme se vrátit do minulosti. Jak vzpomínáš na svou svatbu a rozvod s hokejistou Václavem Eiseltem?
Já jsem se záhy vdala a záhy rozvedla. Abych řekla pravdu, už na to moc nevzpomínám. Byla jsem vychovaná tak, že potkám prince, vezmu si ho, budu s ním mít děti a budu šťastná až do smrti. Naši se seznámili, když mamce bylo 17 a tátovi 19, a jsou spolu dodnes. Po nějaké době jsme oba zjistili, že rozvod je nevyhnutelný, oběma nám to nevyhovovalo. Pro mě to byla strašná osobní prohra. Teď mi to přijde až legrační, jak jsem se tehdy trápila. Ale já se fakt trápila.

Co ti pomohlo?
Paradoxně - když jsem se rozvedla, začala jsem víc pracovat. Nikdy jsem nebyla extrémně ambiciózní, ale nechtěla jsem sedět doma a řešit, že jsem opuštěná, že mi ujel vlak a že ty děti už nikdy mít nebudu, opravdu jsem o tom byla hluboce přesvědčená. Tak jsem pracovala. Tahle fáze trvala poměrně dlouho a pak jsem se probrala. Teď to beru tak, že to byla docela sranda.

Jaké máte s exmanželem vztahy?
Báječné. Jsem tři roky rozvedená a jsme kamarádi. Je to skoro až tak, jako bychom nikdy nebyli manželé. Pravda, nevídáme se často, ale když, tak úplně v klidu, bez hysterie a negativních emocí.

A co tvůj další ex, Jaroslav Haštava?
Vypadalo to nadějně, ale bohužel jsme měli diametrálně odlišné pohledy na život. To jsou věci, které nepoznáš hned. Myslela jsem si, že to bude v pohodě, ale nebylo. Pokoušeli jsme se některé rozdíly eliminovat, ale pravda je, že člověka můžeš malinko pozměnit, nikdy ale změnit. Když jste na začátku a funguje chemie, tak máš pocit, že je to On, ale pak jsem zjistila, že není, tak jsme se jednoduše rozešli...

Co tě teď kromě lásky naplňuje, na co se těšíš?
Na Angeliku. Myslím, že se Michalu Davidovi daří skvělá muzika. Má hotovou první polovinu muzikálu a Fanánek k tomu napsal krásné texty. A to je premiéra až příští rok! Bude to určitě skvělá podívaná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama