Monika stíhá vařit, hrát i randit

23. listopadu 2006 v 16:47
Zpěvačka Monika Absolonová zpívá a hraje v muzikálu Kleopatra a její honosný kostým Kleopatry skvěle vyzdvihuje její ženské přednosti. "Vypadám sice v kostýmu sexy, ale být v tom tak sešněrovaná je vážně dost husté, nechala se slyšet. Mezi její koníčky patří vaření a venčení psa Kvída. "Mezi mé zájmy patří ovšem i můj přítel, to je jasné," dodává Monika.
PONDĚLÍ: Odpadla nám zkouška v divadle
Každé ráno musím venčit svého psa Kvída. A protože je podzim-zima, tak nerada. Měli jsme mít představení "Den na zkoušku" v divadle Radka Brzobohatého, ale protože jsme bez alternací a kolegyně Laďka Něrgešová onemocněla, muselo se představení zrušit. Tudíž mi odpadla zkouška i představení, ale jela jsem pomoct Lumíru Olšovskému vynosit kulisy. Volný večer jsem zaplnila návštěvou kina. Byli jsme s přítelem na filmu Nabít a zabít - vřele všem doporučuji. Ještě jsem přes den vytelefonovala nějaké věci se svojí manažerkou Lídou a popřála své kolegyni Dáše Podkonické k narozeninám.
ÚTERÝ: Den u plotny
Opět ranní procházka s Kvídem. Kvída venčím minimálně třikrát denně. Buď já, přítel nebo bratr. Dojela jsem na nákup, na poštu, vyřídila nějaké telefony, vařila, pekla švestkový koláč a v poledne se zastavila kolegyně Hanka Křížková a odpoledne kamarádka Kačka Stryková se svým malým synem. Malé dítě do našeho bytu s ostrými hranami je vážně pohroma. A vzhledem k tomu, že maminka je nemocná, tak jsem opět vařila, a to pro celou rodinu resp. dům. Zbytek večera jsem strávila u televize.
STŘEDA: Mám práci na základce
Opět Kvído. Cestou do školy, kam chodím jednou týdně na angličtinu, jsem obvolala pár věcí a stačila i popřát panu profesorovi Klezlovi k narozeninám. Po škole jsem jela na nákup, opět vařila a pekla další koláč (ten švestkový už snědli), vyluxovala chlupy z Kvída a kolem 17 hodiny odjela do Štěchovic na akci jedné základní školy, kde je ředitelem můj bývalý učitel zeměpisu ze ZŠ.
ČTVRTEK: Vystoupení pro nemocné
Hurá! Můžu si přispat, pak musím do divadla za manažerkou vyřídit pár nezbytností, lístky, faktury a tak dále. Pak opět domů vařit a v 16 hodin odjezd do Středočeského divadla v Kladně, kde mám vystoupení na charitativním koncertu pro Nadační fond Doc. Jiřího Janele pro nemocné s krevními chorobami. Večer příjezd domů.
PÁTEK: Hraju v Kleopatře
Kvído, nákup, vaření, žehlení a večer představení Kleopatra v Divadle Broadway.
SOBOTA: Jdu podpořit kamarádku
Mám jednu z mála volných sobot v roce, takže dopoledne strávíme s přítelem a Kvídem doma a budu vařit. Odpoledne se jdeme podívat na Hanku Křížkovou do divadla na muzikál. Večer jdeme na návštěvu ke kamarádovi.
NEDĚLE: Domácí práce
Kvído, vaření, úklid, odpoledne představení muzikálu Kleopatra v Divadle Broadway, kde se klasicky zdržím s kamarády. Okolo 18 hodiny příjezd domů a dál už vám to raději vyprávět nebudu. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama