Absolonová: Dostaveníčko s Michalem Davidem!

14. prosince 2006 v 16:12 | Lucík
Hitmaker Michal David vydává před Vánocemi album svých největších zamilovaných hitů. Ty přišla pokřtít a poslechnout si i jeho dlouholetá kamarádka Monika Absolonová.
Obávaný kat Eduard Klezla (45) a zpěvačka Monika Absolonová (30) se stali kmotry výběrové desky Michala Davida (46) Love Songs. "Tomuhle CD přeji, aby se co nejvíc prodávalo a aby udělalo hodně lidem radost pod stromečkem," pronesl při křtu v klubu Duplex Klezla a poté postříkal album i hosty stojící v popředí šampaňským.
Podobné přání vyřkla i druhá kmotra Monika Absolonová, která Michalu Davidovi vděčí za úspěšný start své kariéry. Dnes zpívá hlavní roli v obnoveném muzikálu Kleopatra a od nového roku začíná zkoušet v připravované Angelice.
"Strašně moc se těším na muzikál Angelika, který bude mít v Divadle Broadway premiéru na přelomu února a března příštího roku. Když o tom přemýšlím, bude to po delší době poprvé, kdy na jevišti neumřu. V Kleopatře jsem tiše zesnula na hadí uštknutí, ve Třech mušketýrech mi pro změnu usekli hlavu. Prostě v poslední době jsem žádné představení nepřežila. Teď mě konečně nechají na jevišti vydovádět až do konce," postěžovala si Monika Absolonová.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama