Leden 2007

Nejsem protekční spratek!

30. ledna 2007 v 17:40 | Lucík
Zpěvačka Monika Absolonová (30) asi někomu pěkně leží v žaludku. V několika médiích se totiž objevilo, že nebýt tatínkových milionů a vlivu hitmakera Michala Davida, nikdy by nebyla slavná!
,,Vůbec nechápu, kdo se mi snaží házet klacky pod nohy. Když jsem si o sobě v několika časopisech přečetla, že jsem protekční spratek, tak mě to fakt naštvalo! Je to taková sprostá lež," rozčiluje se zpěvačka.
,,Nejvíc mě dostalo, že můj táta za každý muzikál, kde jsem hrála, zaplatil čtyři miliony korun. To bych ho už stála 44 mega. Za takový balík bych si raději koupila něco užitečnějšího, třeba pořádný megahit," říká s nadsázkou Absolonová.
A nepřátelé zpěvačky budou mít brzy důvod k závisti a nevraživosti. Monika totiž před několika dny se slavným italským zpěvákem Drupim (v osmdesátých letech se proslavil duetem s Hanou Zagorovou Setkání, pozn. red.) nazpívala duet a je velká šance, že se společně objeví na hudební soutěži San Remo.
,,Zatím je to v jednání, ale ta šance tu je. Drupi je naším duetem tak nadšený, že ho chce zařadit na své připravované album," pochlubila se Super.cz Monika a dodává: ,,Když mi Petr Pečený zavolal, jestli chci zpívat s Drupim, myslela jsem, že jde o vtip. Ale o několik dní později jsem vedle něho stála v nahrávacím studiu a došlo mi, že to opravdu není legrace."
,,Když mi zavolali z Pragokoncertu, jestli nevím, kdo by mohl zpívat duet s Drupim, hned mě napadla Monika, tak jsem jí zavolal a bylo to," prozrazuje zpívající právník Petr Pečený. (mr)

V zákulisí se šíří drby

27. ledna 2007 v 10:50 | Lucík
Zpěvačka se chtěla pojistit před tím, aby Kateřina Brožová neodvolávala představení hodinu před začátkem. A to se blonďaté krásny dotklo natolik, že dala od Angeliky ruce pryč. Jenže tím vzájemná nevraživost obou umělkyň nekončí. "Dozvěděla jsem se, že jsem prý protekční a že se za každou mou roli platí. Kdyby to tak bylo, tak už mám vlastní divadlo. Já jsem poslední, která by se bála dobré pěvecké konkurence," tvrdí Monika Absolonová. Ze zákulisních bludů si ale velkou hlavu nedělá. Maximum dává do toho, aby Angeliku ztvárnila co nejlépe. "Studovala jsem televizní Angeliku už jako malá, takže už nemusím. Teď jenom poslouchám pana režiséra, jak chce Angeliku pojmout," dodává. "Jsem ráda, jaký tým se kolem muzikálu sešel. Zkoušení je sice hodně náročné, ale zvládá se to

Brožové nevěřím!

27. ledna 2007 v 10:48 | Lucík
Praha - Nový muzikál Michala Davida Angelika se ještě ani nerozjel a v zákulisí už došlo k první "potyčce". Nestojí za ní nikdo jiný, než hlavní představitelka svůdné krásky Monika Absolonová a herečka Kateřina Brožová. O co jde? Monika hraje hlavní roli a alternovat ji měla Kateřina. Z toho ale nakonec sešlo a druhou Angelikou se stala Leona Machálková. Za vším je přitom nespolehlivost Brožové. "Nejsem producent, ani autor muzikálu, pouze jsem měla jednu smluvní podmínku. Chtěla jsem tam mít, že nebudu vychytávám věci, které nedodrží kolegyně. To bylo všechno," říká Monika Absolonová v rozhovoru pro Bleskově.

Angelika je pro Absolonovou splněný sen

26. ledna 2007 v 13:59 | Lucík
Vytoužená role. Monika Absolonová si prý Angeliku na Michalu Davidovi vyprosila. O úlohu "božské" markýzy zmítané osudem a milostnými vášněmi se bude dělit s Leonou Machálkovou a zpěvačkou Dashou.
Michala Davida jste prý k napsání Angeliky přesvědčila vy. Nemrzí vás tedy, že se vaše jméno neobjevuje v programu také u kolonky námět?
Vůbec ne. Já jsem ráda, že na mě dali a že Angeliku můžu hrát. Angelika je splněním mého holčičího snu, byla pro mě prototypem ženství už jen proto, že já jsem celé dětství vypadala jako kluk. Jako malá jsem ji uměla nazpaměť, a když nám v divadle nedávno pouštěli Angeliku na DVD, zjistila jsem, že stále mnoho pasáží mohu předříkávat s herci.
Mohla jste alespoň nějak zasahovat do scénáře, který spojil všechny díly?
Ani jsem neměla takové ambice. Libor Vaculík je propojil chytře, všechno důležité v ději zůstalo a příběh má spojující linii. Nicméně bude to náročné. U Kleopatry jsem si říkala, jak je obtížné, když mám dvacet výstupů. Angelika jich má jen v první půli ještě o pět víc. Trochu se obávám úbytku fyzických sil. Jsou tam scény, v nichž mám jen třicet sekund na to, abych vyměnila kostým a oběhla celé divadlo a začala zpívat.
S Josefem Bednárikem jste v muzikálu jako komparzistka v Draculovi začínala. Považujete ho učitele?
To nemohu říct, protože se potkáváme po dvanácti letech a mnoho věcí jsem se naučila za pochodu. Pamatuji si však připomínky z Draculy, které tehdy dával představitelům hlavních postav. Spíš je fajn zase si uvědomit, kolik má energie, jak je vtipný. Když ho pozoruji na zkouškách, říkám si, že nejlépe by celý muzikál odehrál on sám.

Zpívají si v posteli?

4. ledna 2007 v 13:20 | Lucík
Praha - Šíp vypátral nového přítele zpěvačky Moniky Absolonové! Jmenuje se Tomáš a je to úspěšný realitní makléř! Konečně má doma Monika pořádného chlapa
Svou novou známost si už zpěvačka Monika Absolonová (29) nastěhovala do podkroví nové vily svých rodičů v Praze na Lhotce. "Jsme spolu rok a čtvrt," prozradila Monika Šípu.
Její Tomáš prý nerad chodí do společnosti. Nemá rád zájem o svou osobu. "Už několikrát jsme spolu byli na akci, ale vždycky se nějak ztratil v davu," smála se Absolonová.
Tomáš má dokonce už i vlastní klíče.
Přesto ale svého přítele vzala na silvestra na Mejdan roku z Václaváku. Odtud spolu pospíchali zase zpátky domů, aby stihli ještě silvestrovský přípitek s rodiči.
Šípu se ale podařilo Tomáše vypátrat dřív! A to právě u vily Moničiných rodičů. Má od ní dokonce své vlastní klíče! Tak daleko se žádný z bývalých Moničiných milenců nedostal!
(mm)

Absolonová neutajila chlapa!

Zpěvačka Monika Absolonová (29) konečně ukázala svou novou lásku! Na silvestrovské oslavy TV Nova na Václavském náměstí ji její milenec Tomáš doprovázel.
Monika je vzorná panička labradora. Ráno s ním chodí na procházky.
Šíp si ale Tomáše vyfotil již několik dní předtím, jak ráno vychází z luxusního domu Absolonových, kde s Monikou bydlí. Tentokrát si zpěvačka vybrala dobrou partii. Její Tomáš je úspěšný realitní makléř.
Monika Absolonová moc štěstí v lásce v minulosti neměla. Její manželství s hokejistou Václavem Eiseltem, který hrál tehdy i za Plzeň, bylo po necelých třech letech rozvedeno. Hokejista totiž koukal po jiných sukních a vztah na dálku nefungoval.
Václava Eiselta si vzala po pětileté známosti. Po necelých třech letech se rozvedli.
Ani zpěvaččin vztah s restauratérem Jaroslavem Haštavou neměl dlouhého trvání. Láska jim vydržela jen něco málo přes rok. A to se měli společně stěhovat do vily Moniččiných rodičů! "Nebudu se k tomu vyjadřovat," nechtěla tehdy prozradit zpěvačka důvod rozchodu.
Vztah s Jardou Haštavou vydržel Monice jen něco málo přes rok.
Teď v novém rodinném domě bydlí s Monikou nový nájemník. Monika si vybrala dobře. Její současný muž je mimo jiné realitním makléřem. Křestním jménem je Tomáš.
"Jsme spolu už rok a čtvrt," prozradila Šípu Monika, která nového partnera vzala poprvé na veřejnost na Mejdan roku z Václaváku. Její Tomáš totiž nemá rád zájem o svou osobu. "Už několikrát jsme byli spolu na akcích, ale podařilo se nám to utajit," svěřila se ještě Monika. Před Šípem ale neměla šanci!