Nejsem protekční spratek!

30. ledna 2007 v 17:40 | Lucík
Zpěvačka Monika Absolonová (30) asi někomu pěkně leží v žaludku. V několika médiích se totiž objevilo, že nebýt tatínkových milionů a vlivu hitmakera Michala Davida, nikdy by nebyla slavná!
,,Vůbec nechápu, kdo se mi snaží házet klacky pod nohy. Když jsem si o sobě v několika časopisech přečetla, že jsem protekční spratek, tak mě to fakt naštvalo! Je to taková sprostá lež," rozčiluje se zpěvačka.
,,Nejvíc mě dostalo, že můj táta za každý muzikál, kde jsem hrála, zaplatil čtyři miliony korun. To bych ho už stála 44 mega. Za takový balík bych si raději koupila něco užitečnějšího, třeba pořádný megahit," říká s nadsázkou Absolonová.
A nepřátelé zpěvačky budou mít brzy důvod k závisti a nevraživosti. Monika totiž před několika dny se slavným italským zpěvákem Drupim (v osmdesátých letech se proslavil duetem s Hanou Zagorovou Setkání, pozn. red.) nazpívala duet a je velká šance, že se společně objeví na hudební soutěži San Remo.
,,Zatím je to v jednání, ale ta šance tu je. Drupi je naším duetem tak nadšený, že ho chce zařadit na své připravované album," pochlubila se Super.cz Monika a dodává: ,,Když mi Petr Pečený zavolal, jestli chci zpívat s Drupim, myslela jsem, že jde o vtip. Ale o několik dní později jsem vedle něho stála v nahrávacím studiu a došlo mi, že to opravdu není legrace."
,,Když mi zavolali z Pragokoncertu, jestli nevím, kdo by mohl zpívat duet s Drupim, hned mě napadla Monika, tak jsem jí zavolal a bylo to," prozrazuje zpívající právník Petr Pečený. (mr)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama