Únor 2007

Angelika

21. února 2007 v 10:46 | Lucík
Zpěvačka Monika Absolonová (30) má coby Angelika ve stejnojmenném muzikálu 11 kostýmů a do všech se během téměř tříhodinového představení musí převléknout.
,,Bude to pěkný hukot! V Angelice mám čtyřicet výstupů, jedenáckrát se převléknu, polezu v róbách, které mají kovové konstrukce, po žebříku, budu poletovat po scéně i v zákulisí. Jde doslova o krev, pot a slzy, přesně, jak nám to režisér Bednárik sliboval na začátku," říká Monika, která se v roli svůdné markýzy bude střídat s Leonou Machálkovou a Dashou

Co vše ukáže?

14. února 2007 v 12:44 | Lucík

Obnažená Monika Absolonová!

Dvorní zpěvačku Michala Davida považují její muzikáloví kolegové za stydlivku. Nejen je překvapí v odvážném kostýmu!
Přípravy na nový muzikál Michala Davida Angelika jsou v plném proudu. Zpěváci a herci pilně zkouší, vrcholí stavba kulis a kostymérky dokončují stovky dobových kostýmů. Mužská část divadla Broadway se bez pochyby nejvíce těší na ten, která oblékne samotná Angelika. Monika Absolonová (30) si dlouho přála hrát roli krásné francouzské markýzy, která se stala osudovou ženou pro mnoho mužů. Po dlouhém naléhání skladatel a producent Michal David podlehl a své oblíbené zpěvačce napsal další roli přímo na tělo. Přestože je romantický muzikál určen především ženám, na své si přijdou také pánové. Angelika, kterou si v alternacích s Monikou zahraje také Leona Machálková a Dasha, se na prknech divadla Broadway objeví ve velmi odvážných šatech. "Bude na sobě mít poloprůhledné šaty," prozradil nám zpěvák Pavel Vítek, představitel perského prince Bachtiary-Beje, který krásnou Angeliku unese. Nestěžuje si ani Josef Vojtek jako Joffrey de Peyrac, jediný muž, kterého kdy Angelika skutečně milovala: "Je to legendární svůdnice a odhalené kolínko k ní zkrátka patří." Samotná Monika to ale vidí jinak. Více než odhalené křivky jí nyní trápí velký počet kostýmů, který musí v relativně krátkém čase vyměnit. "Jsou tam scénky, kdy mám jen třicet sekund na to, abych vyměnila kostým a oběhla půlku divadla a začala s klidným hlasem zpívat. Bude to skutečně náročné," povzdechla si zpěvačka. Na premiéru muzikálu Angelika se můžete těšit již 6. a 7. března v Divadle Broadway.