Červenec 2007

Z Moniky je modelka

29. července 2007 v 16:23
Módní návrhářka Martina Nevařilová si pro prezentaci své nové kolekce zvolila zpěvačku Moniku Absolonovou, ze které se tak alespoň na fotkách stala hollywoodská hvězda jak vystřižená z 50. let.
Kolekce pletených oděvů Glamour bude uvedena na trh na módní přehlídce 20. září v butiku v ulici Elišky Krásnohorské na Starém městě. "Letošní kolekce je inspirována zlatou érou Hollywoodu na konci 50. let, kdy se filmové stars staly zároveň módními ikonami, už si ale ani nevzpomínám, jak jsem se k tomu dostala," směje se návrhářka.
"Přišla jsem si kdysi pro nějaké vzory, co se mi líbily, a ty vzory byly právě jak vystřižené z 50. let," vysvětluje Nevařilová. "V továrně měli navíc zlaté řízy, tak z toho nakonec vznikla kolekce Glamour."
A proč se zrovna z Moniky stala tvář celé kolekce? "Moniku Absolonovou jsem si vybrala proto, že jsem ji viděla na fotkách, na kterých byla stylizovaná jako Sofie Lorenová. Líbily se mi, a tak když jsem chtěla fotit kolekci Glamour ve stylu hollywoodských hvězd 50. let, hned mne napadla právě ona," dodala návrhářka.
Monika Absolonová je evidentně za novou pracovní příležitost ráda. "Nabídka mne potěšila - nejen proto, že jsem si mohla zahrát na modelku, ale hlavně proto, že jsme se s Martinou před tím vůbec neznaly a ona si mne přesto vybrala. To potěší dvojnásob. Navíc i když jsme fotili jen v noci, tak díky Martině a celému týmu to byl i beze spánku moc příjemný zážitek,"

Vdavky neplánuji ani do budoucna

29. července 2007 v 16:19 | Lucík
Moniku na svatbu nedoprovázel její přítel, realitní makléř Tomáš, ale herec Karlínského divadla Lumír Olšovský. Se svým přítelem chodí Monika sice dlouho, ale i přesto ho nerada vystavuje na obdiv fotografům. Své soukromí si přísně střeží. Jednu věc ale prozradila. S jistotou ví, že se vdávat nechce.

"Svatbu určitě neplánuji, a to ani do budoucna. Laďka je nádherná nevěsta a kdybych nebyla nikdy vdaná, tak bych s ní hned měnila. Jenže po mých zkušenostech s manželstvím se to už rozhodně nestane," tvrdí přesvědčeně zpěvačka, která je více než tři roky rozvedená s hokejistou Václavem Eiseltem. Nevyšel jí ani pozdější krátký vztah s restauratérem Jaroslavem Haštavou.

Monika je známá hlavně svým vystupováním v muzikálech. Zpívá hlavní roli v Angelice, kromě toho účinkuje také v Kleopatře, kde alternuje hlavní roli s Ilonou Csákovou a Radkou Fišarovou. Nyní si ale dává na chvíli pauzu a odjíždí na exotickou dovolenou.

"Ve středu odlétám na měsíc do Thajska. Nejedu tam pracovně, ale na úplně normální dovolenou. Potřebuji už na chvíli vypnout a nic neřešit," svěřila se zpěvačka.