Říjen 2007

Absolonová se nestíhala svlékat

2. října 2007 v 16:30 | Lucík
Monika Absolonová by se jako modelka asi neuživila. V úpletech nové kolekce Glamour návrhářky Martiny Nevařilové jí to sice náramně slušelo, párkrát se ale málem předvedla ve stejném modelu. Nestíhala se totiž svlékat a oblékat.
"Taková přehlídka není žádná legrace," konstatuje po nové zkušenosti zpěvačka. "Modeling není zrovna povolání, které bych chtěla dělat. Nicméně, když si mě Martina Nevařilová vybrala jako tvář jejího nového katalogu, měla jsem radost. Neznaly jsme se, viděla prý kdysi fotku, na které jsem stylizovaná do Sofie Lorenové. A protože její nová kolekce je ve stylu hollywoodských hvězd 50. let, napadla jsem ji v souvislosti s tou fotografií právě já," vypráví Absolonová.
Byla docela ráda, že novou kolekci představovala veřejnosti před víkendem a nemusela odhalovat nohy plné modřin. Ty totiž právě teď má. "Od pátku do neděle jsem hrála na Broadwayi Angeliku a tohle představení je masakr. Mám z něj pokaždé fialová kolena a plno modřin."
Přítel jí netleskal
Jejímu prvnímu, ale na pohled zkušenému předvádění se na improvizovaném mole přihlížela ze zpěvaččiny rodiny jen maminka. Přítel Tomáš zůstal doma. "Neschovávám ho, občas se mnou někam jde. Nikoho z branže ale kromě mě nezná, i když teď už pár ano, ale je to pro něj cizí a poměrně stresující svět. Respektuju to, na akce chodím sama a pak mu o nich vyprávím," říká Absolonová.
Zpěvačku čeká kromě účinkování v muzikálu moderování Atleta roku, v němž se v roli moderátorky spolu s Alešem Hámou objevila již loni. "Stejně tak jako nejsem modelka, nejsem ani moderátorka. Po loňské zkušenosti jsem se zapřisáhla, že už nikdy. Vím, jak atleti dřou, a bála jsem se, že před ně vyleze nějaká zpěvačka, která jim to zkazí. Asi jsme se ale s Alešem líbili, že nás oslovili znovu. Čekají mě tedy zase strašné nervy," přiznává.