Leden 2008

Láska - písnička

18. ledna 2008 v 10:45 | Lucík

Monika Absolonová si exmilence lepí na zeď!

17. ledna 2008 v 15:04 | Lucík
Po rozchodu s přítelem Tomášem přibyl Monice Absolonové další chlap do sbírky.
Monika Absolonová má vskutku zvláštní zvyk. Ze svých bývalých partnerů si doma dělá nástěnku!
Někdo zapomíná na svou minulost rád, někdo si ji naopak neustále připomíná. Jako třeba Monika Absolonová (31).
V pokoji má na zdi mapu svého života. A kromě důležitých okamžiků tam najdete i její expartnery. "Maminka vždycky najde nějakou fotku a doplní mi ji. Už tam mám i kompletní sbírku všech svých mužů. Těch důležitých ale není moc," řekla Monika, která se od maminky dočkala nových rámečků s fotkami i k loňským Vánocům.
Na zdi najdete ,přibitého' třeba Moničina exmanžela hokejistu Václava Eiselta, restauratéra Jaroslava Haštavu, ale i realitního makléře Tomáše, se kterým se Absolonová rozešla před koncem roku.
Vánoční dárky už si navzájem nenadělili, zato někteří z jejích exmilenců si na Moniku vzpomněli. "Paradoxně jsem byla obdarovaná od jiných mužů," řekla na zahajovací zkoušce k obnovené premiéře muzikálu Tři mušketýři (bude 28. února, pozn. red).

Dárky na nic

Některé vánoční dárky si zpěvačka pochvaluje, z jiných právě nadšená není. Potěšily ji třeba fialové ručníky, jež si přála. Od mladšího bratra Marka však dostala čepici, kterou moc neocenila. "Vypadá sice hezky, ale ne na mně," směje se a přidává historku. "Kamarád, který byl se mnou venčit psa, mi říkal: Moni, už vím, co mi připomínáš - svíčku. Takže jsem fakt vypadala blbě..."

Znovu dítětem

Vánoce trávila s maminkou a bráchou u tety v Benešově. "Bylo to dojemné, protože teta má malé děti. Byla jsem i na půlnoční a vrátila se tím do dětství, protože jsem v Benešově trávila svátky do svých pěti let."

Hasila kolegu

Na silvestra Monika zpívala na Mejdanu roku z Václaváku. V tu dobu ji přepadla chřipka a nebylo jí zrovna do skoku.
"S kamarádkou jsem si dala dvě dvojky vína a začala mě strašně bolet hlava. Bála jsem se, jak to dopadne," vypráví.
Nakonec vše dopadlo dobře, i když si Monika užila i malé silvestrovské dobrodružství. "Hasila jsem dramaturga Radana Dolejše, kterému se z ničeho nic vznítily kalhoty. Všichni říkali, hele hoří. A jediný, kdo tam hasil vlastníma rukama, jsem byla já. Docela jsem se bála," nezapomene Monika na silný zážitek.
Šokem byly pro zpěvačku i ohňostroje.
"Měla jsem pocit, že je válka. Pyrotechnické hračky nemám ráda a mám z nich strach." Zbytek silvestra trávila s kamarády a vydrželi až do ranních hodin. "Skončili jsme v osm ráno," potvrdila Monika.

Rozchod z milencem

8. ledna 2008 v 15:27 | Lucík
Zpěvačka Monika Absolonová (31) se po dvou letech rozešla se svým přítelem, realitním makléřem Tomášem! Důvod? Údajně se v Moničině životě objevil jiný muž.
"Nejsme spolu a jiný muž také není," odpověděla Monika Super.cz na otázku, zda je pravda, že se před několika týdny rozešla se svým přítelem kvůli jinému chlapovi.
O cizím muži se zmiňuje i anonym, který přišel do redakce Super.cz.: "Absolonová se rozešla se svým přítelem a už měsíc chodí s jedním boxerem."
Jestli je boxer důvodem rozchodu Moniky s Tomášem, není jisté. Ale o prkotinu zřejmě nešlo. Vždyť spolu dvojice už rok a půl bydlela v luxusní vile Moničiných rodičů, o letošních prázdninách strávili měsíc v Thajsku a měli velké plány do budoucnosti?!
Před lety se Monika rozvedla s hokejistou Václavem Eiseltem. Dlouho si léčila bolavé srdce, až se objevil podnikatel Jaroslav Haštava. Po necelém roce ale láska vyprchala a zpěvačka se upnula na práci. Při hledání bytu se v realitní kanceláři seznámila s makléřem Tomášem. Po vzájemném oťukávání spolu začali chodit a posléze žít. Bohužel ani tento vztah nevyšel