Monika Absolonová si exmilence lepí na zeď!

17. ledna 2008 v 15:04 | Lucík
Po rozchodu s přítelem Tomášem přibyl Monice Absolonové další chlap do sbírky.
Monika Absolonová má vskutku zvláštní zvyk. Ze svých bývalých partnerů si doma dělá nástěnku!
Někdo zapomíná na svou minulost rád, někdo si ji naopak neustále připomíná. Jako třeba Monika Absolonová (31).
V pokoji má na zdi mapu svého života. A kromě důležitých okamžiků tam najdete i její expartnery. "Maminka vždycky najde nějakou fotku a doplní mi ji. Už tam mám i kompletní sbírku všech svých mužů. Těch důležitých ale není moc," řekla Monika, která se od maminky dočkala nových rámečků s fotkami i k loňským Vánocům.
Na zdi najdete ,přibitého' třeba Moničina exmanžela hokejistu Václava Eiselta, restauratéra Jaroslava Haštavu, ale i realitního makléře Tomáše, se kterým se Absolonová rozešla před koncem roku.
Vánoční dárky už si navzájem nenadělili, zato někteří z jejích exmilenců si na Moniku vzpomněli. "Paradoxně jsem byla obdarovaná od jiných mužů," řekla na zahajovací zkoušce k obnovené premiéře muzikálu Tři mušketýři (bude 28. února, pozn. red).

Dárky na nic

Některé vánoční dárky si zpěvačka pochvaluje, z jiných právě nadšená není. Potěšily ji třeba fialové ručníky, jež si přála. Od mladšího bratra Marka však dostala čepici, kterou moc neocenila. "Vypadá sice hezky, ale ne na mně," směje se a přidává historku. "Kamarád, který byl se mnou venčit psa, mi říkal: Moni, už vím, co mi připomínáš - svíčku. Takže jsem fakt vypadala blbě..."

Znovu dítětem

Vánoce trávila s maminkou a bráchou u tety v Benešově. "Bylo to dojemné, protože teta má malé děti. Byla jsem i na půlnoční a vrátila se tím do dětství, protože jsem v Benešově trávila svátky do svých pěti let."

Hasila kolegu

Na silvestra Monika zpívala na Mejdanu roku z Václaváku. V tu dobu ji přepadla chřipka a nebylo jí zrovna do skoku.
"S kamarádkou jsem si dala dvě dvojky vína a začala mě strašně bolet hlava. Bála jsem se, jak to dopadne," vypráví.
Nakonec vše dopadlo dobře, i když si Monika užila i malé silvestrovské dobrodružství. "Hasila jsem dramaturga Radana Dolejše, kterému se z ničeho nic vznítily kalhoty. Všichni říkali, hele hoří. A jediný, kdo tam hasil vlastníma rukama, jsem byla já. Docela jsem se bála," nezapomene Monika na silný zážitek.
Šokem byly pro zpěvačku i ohňostroje.
"Měla jsem pocit, že je válka. Pyrotechnické hračky nemám ráda a mám z nich strach." Zbytek silvestra trávila s kamarády a vydrželi až do ranních hodin. "Skončili jsme v osm ráno," potvrdila Monika.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martina Martina | E-mail | Web | 1. dubna 2008 v 14:13 | Reagovat

mrkni na můj blog.máš kráááááááááááááásný blog

2 Ahmad Rachar Ahmad Rachar | E-mail | Web | 5. února 2011 v 6:26 | Reagovat

I personally advise Hostgator for hosting. They are really professional, support staff is perfect and uptime nice. Go to hostgator_dot_com and use "onecentcoupons" coupon code. You get first month just for free which is great.

3 Dorotha Seacrist Dorotha Seacrist | E-mail | Web | 7. února 2011 v 10:10 | Reagovat

I personally advise Hostgator for webhosting. They are really professional, support staff is perfect and uptime good. Go to hostgator_dot_com and use "onecentcoupons" coupon code. You get first month just for free which is nice.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama