Rozchod z milencem

8. ledna 2008 v 15:27 | Lucík
Zpěvačka Monika Absolonová (31) se po dvou letech rozešla se svým přítelem, realitním makléřem Tomášem! Důvod? Údajně se v Moničině životě objevil jiný muž.
"Nejsme spolu a jiný muž také není," odpověděla Monika Super.cz na otázku, zda je pravda, že se před několika týdny rozešla se svým přítelem kvůli jinému chlapovi.
O cizím muži se zmiňuje i anonym, který přišel do redakce Super.cz.: "Absolonová se rozešla se svým přítelem a už měsíc chodí s jedním boxerem."
Jestli je boxer důvodem rozchodu Moniky s Tomášem, není jisté. Ale o prkotinu zřejmě nešlo. Vždyť spolu dvojice už rok a půl bydlela v luxusní vile Moničiných rodičů, o letošních prázdninách strávili měsíc v Thajsku a měli velké plány do budoucnosti?!
Před lety se Monika rozvedla s hokejistou Václavem Eiseltem. Dlouho si léčila bolavé srdce, až se objevil podnikatel Jaroslav Haštava. Po necelém roce ale láska vyprchala a zpěvačka se upnula na práci. Při hledání bytu se v realitní kanceláři seznámila s makléřem Tomášem. Po vzájemném oťukávání spolu začali chodit a posléze žít. Bohužel ani tento vztah nevyšel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama