Červenec 2008

Monika Absolonová na dovolené plakala na pláži

24. července 2008 v 10:41 | Lucík
Monika Absolonová si naplánovala ryze dovolenkové léto. Právě se vrátila po týdnu stráveném s kamarádkami v Tunisku a už příští týden se chystá do lázní. A opět to bude dámská jízda.
Na tuniském ostrově Djerba chtěla Monika dělat jediné - koupat se v moři a válet na pláži. "Dovolená to měla být odpočinková a taky byla, jen ji narušilo pár drobných karambolů," prozradila iDNES.cz zpěvačka.
Hned první byl ještě v Praze na letišti, když jim o půl dne odložili let. "Pak si hned druhý den moje kamarádka a zároveň manažerka spálila záda - přitom se mazala padesátkou a seděla celou dobu pod slunečníkem," pokračovala ve výčtu karambolů zpěvačka.
Další kamarádka nebyla ušetřena střevních problémů a jeden den si menší zdravotní problém užila i Monika. "Bylo mi v pokoji horko, tak jsem si pěkně nastavila klimošku na chlazení a druhý den jsem pomalu nepromluvila, jak mě bolelo v krku." Ale jinak šlo o příjemný odpočinek, který si ničím a nikým nechtěla nechat narušit. "Občas mě tedy štvalo pořvávání animátorů, ale jinak tam bylo příjemně." Dokonce, přestože se bojí výšek, vyzkoušela na pláži let padákem.
Absolonová také plnila dva zásadní úkoly, které si na dovolenou naplánovala - denně cvičit několik posilovacích cviků - proto si také při jídle dovolila ochutnávat všechny sladkosti, a dalším úkolem bylo přečíst všechny dovezené knihy. "Přes rok kvůli vystoupení na to nemám čas, tak čtu vždy jen na dovolených. Kromě jiného jsem přečetla užasnou knihu P.S. miluji tě a pořád jsem při tom na pláži pobrekávala," smála se opálená zpěvačka.

Absolonová se postavila za Libušku Vojtkovou!

17. července 2008 v 19:22 | Lucík
Snad nikdo nezáviděl situaci Monice Absolonové, která se kvůli frontmanovi skupiny Kabát, nevěrníkovi Josefu Vojtkovi, musela rozhodnout pro jednu ze svých hodně dobrých kamarádek. Stále ještě právoplatná manželka Josefa Vojtka (42), Libuška (27), totiž až donedávna vystupovala spolu s Josefovou současnou milenkou Jovankou Skrčeskou (29) na jednom jevišti. A to nejen v Divadle Brodway!
Pojila je i práce doprovodných tanečnic na vystoupeních Moniky Absolonové (31), která po odhalení Vojtkovy nevěry a podrazu Jovanky na Libušku musela ze dne na den zvolit, za kterou ze svých kamarádek se postaví. Přestože jí osobně nikdo z aktérů milostné šarvátky nic neudělal, nakonec (chtě nechtě) poslala svůj vztah s Josefem i Jovankou k ledu a nebaví se s nimi!
Monika otevřeně podporuje Libušku a to do takové míry, že ji spolu s Kristinou Bastienovou dokonce bere na dovolenou, aby načerpala síly. Všechny tři krásky zamíří na jih Čech do lázní v Třeboni. "Necháme se pěkně rozmazlovat, já žádnou proceduru rozhodně nevynechám, už se moc těším, moje tělo lázně potřebuje," říká tanečnice a choreografka Kristina Bastienová, kterou na začátku léta na rozdíl od Libuščina zlomeného srdce zase potrápila zlomenina nohy...