Absolonová se postavila za Libušku Vojtkovou!

17. července 2008 v 19:22 | Lucík
Snad nikdo nezáviděl situaci Monice Absolonové, která se kvůli frontmanovi skupiny Kabát, nevěrníkovi Josefu Vojtkovi, musela rozhodnout pro jednu ze svých hodně dobrých kamarádek. Stále ještě právoplatná manželka Josefa Vojtka (42), Libuška (27), totiž až donedávna vystupovala spolu s Josefovou současnou milenkou Jovankou Skrčeskou (29) na jednom jevišti. A to nejen v Divadle Brodway!
Pojila je i práce doprovodných tanečnic na vystoupeních Moniky Absolonové (31), která po odhalení Vojtkovy nevěry a podrazu Jovanky na Libušku musela ze dne na den zvolit, za kterou ze svých kamarádek se postaví. Přestože jí osobně nikdo z aktérů milostné šarvátky nic neudělal, nakonec (chtě nechtě) poslala svůj vztah s Josefem i Jovankou k ledu a nebaví se s nimi!
Monika otevřeně podporuje Libušku a to do takové míry, že ji spolu s Kristinou Bastienovou dokonce bere na dovolenou, aby načerpala síly. Všechny tři krásky zamíří na jih Čech do lázní v Třeboni. "Necháme se pěkně rozmazlovat, já žádnou proceduru rozhodně nevynechám, už se moc těším, moje tělo lázně potřebuje," říká tanečnice a choreografka Kristina Bastienová, kterou na začátku léta na rozdíl od Libuščina zlomeného srdce zase potrápila zlomenina nohy...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama