Monika Absolonová na dovolené plakala na pláži

24. července 2008 v 10:41 | Lucík
Monika Absolonová si naplánovala ryze dovolenkové léto. Právě se vrátila po týdnu stráveném s kamarádkami v Tunisku a už příští týden se chystá do lázní. A opět to bude dámská jízda.
Na tuniském ostrově Djerba chtěla Monika dělat jediné - koupat se v moři a válet na pláži. "Dovolená to měla být odpočinková a taky byla, jen ji narušilo pár drobných karambolů," prozradila iDNES.cz zpěvačka.
Hned první byl ještě v Praze na letišti, když jim o půl dne odložili let. "Pak si hned druhý den moje kamarádka a zároveň manažerka spálila záda - přitom se mazala padesátkou a seděla celou dobu pod slunečníkem," pokračovala ve výčtu karambolů zpěvačka.
Další kamarádka nebyla ušetřena střevních problémů a jeden den si menší zdravotní problém užila i Monika. "Bylo mi v pokoji horko, tak jsem si pěkně nastavila klimošku na chlazení a druhý den jsem pomalu nepromluvila, jak mě bolelo v krku." Ale jinak šlo o příjemný odpočinek, který si ničím a nikým nechtěla nechat narušit. "Občas mě tedy štvalo pořvávání animátorů, ale jinak tam bylo příjemně." Dokonce, přestože se bojí výšek, vyzkoušela na pláži let padákem.
Absolonová také plnila dva zásadní úkoly, které si na dovolenou naplánovala - denně cvičit několik posilovacích cviků - proto si také při jídle dovolila ochutnávat všechny sladkosti, a dalším úkolem bylo přečíst všechny dovezené knihy. "Přes rok kvůli vystoupení na to nemám čas, tak čtu vždy jen na dovolených. Kromě jiného jsem přečetla užasnou knihu P.S. miluji tě a pořád jsem při tom na pláži pobrekávala," smála se opálená zpěvačka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama