Srpen 2008

Dřív než půjdem spát

13. srpna 2008 v 13:03 | Lucík


Jsem sama. Muže v posteli nestřídám

6. srpna 2008 v 18:11 | Lucík
Navzdory spekulacím o vztazích Moniky Absolonové si teď zpěvačka užívá zasloužené svobody a volnosti. Po delší době se jí podařilo rozplánovat si práci tak, že jí vyšly prázdniny bez práce.
Podle vlastních slov je ale tráví sama: "Mužů mám sice kolem sebe dost, ale ani jeden není ten vyvolený. A nenechte se zblbnout některými plátky, které mne vidí v posteli tu s tím onde s jiným. Jsem sama a tlachy o vztazích jsou jen vymyšlené bláboly," odmítá jakékoliv fámy zpěvačka.
Média však v poslední době řešila vztah mezi Monikou a baskytaristou skupiny Lokomotiva Vítkem Fialou. Jak je to tedy ve skutečnosti?
"Je to můj nejlepší přítel a zdůrazňuji znovu slovo přítel. Občas se sejdeme, skočíme na kafe, pokecáme, nic víc a nic míň. A chcete-li slyšet, zda s ním spím, tak rozhodně ne!" odpověděla Absolonová.
Do nového vztahu se prý hvězda muzikálu Kleopatra zatím nežene.
"Až to přijde, tak to bude. V současné době je to ovšem hudba budoucnosti. Užívám si volna, i když přiznávám, občas se mi po nějaké náruči zasteskne, ale tlačit na pilu rozhodně nebudu. Jo, a za pár dnů jedu do Chorvatska k moři. Ne sama, ale s chlapem. Kdo to je? Přece můj bráška," vtipkuje zpěvačka.