Jsem sama. Muže v posteli nestřídám

6. srpna 2008 v 18:11 | Lucík
Navzdory spekulacím o vztazích Moniky Absolonové si teď zpěvačka užívá zasloužené svobody a volnosti. Po delší době se jí podařilo rozplánovat si práci tak, že jí vyšly prázdniny bez práce.
Podle vlastních slov je ale tráví sama: "Mužů mám sice kolem sebe dost, ale ani jeden není ten vyvolený. A nenechte se zblbnout některými plátky, které mne vidí v posteli tu s tím onde s jiným. Jsem sama a tlachy o vztazích jsou jen vymyšlené bláboly," odmítá jakékoliv fámy zpěvačka.
Média však v poslední době řešila vztah mezi Monikou a baskytaristou skupiny Lokomotiva Vítkem Fialou. Jak je to tedy ve skutečnosti?
"Je to můj nejlepší přítel a zdůrazňuji znovu slovo přítel. Občas se sejdeme, skočíme na kafe, pokecáme, nic víc a nic míň. A chcete-li slyšet, zda s ním spím, tak rozhodně ne!" odpověděla Absolonová.
Do nového vztahu se prý hvězda muzikálu Kleopatra zatím nežene.
"Až to přijde, tak to bude. V současné době je to ovšem hudba budoucnosti. Užívám si volna, i když přiznávám, občas se mi po nějaké náruči zasteskne, ale tlačit na pilu rozhodně nebudu. Jo, a za pár dnů jedu do Chorvatska k moři. Ne sama, ale s chlapem. Kdo to je? Přece můj bráška," vtipkuje zpěvačka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama